Vítáme vás na internetových stránkách STEF group s.r.o. Domů O Nás Kontakt

 

 
 

Společnost STEF group s.r.o. je nově vznikající firma, která byla založena v roce 2010, designérem Dr.Ing. Hovhannesem Lazaryanem a Klarou Sedrakyan. Díky snaze o nadstandardní kvalitu projektů rozšiřuje své projektové služby v rámci celé EU. Během krátké doby v České republice se nám podařilo získat důvěru našich zákazníků.
Máme k dispozici několik směrů činností:


STEF design zároveň v rámci STEF group s.r.o. funguje jako prvotním cílem, a to je kompletní realizace interiérů za pomoci bytových projektantů, navrhování kompletních moderních interiérů jako celku a to v 2D a 3D provedení, včetně výroby a montáže. Tvorba originálních designových interiérů bytů a rodinných domů, 3D vizualizace, poradenství. Prostředníkem pro sdělení našich představ a doporučení jsou realistické vizualizace, díky čemu přesně víte, jak bude vypadat Váš budoucí interiér.
Rozhodnete-li se spolupracovat s firmou STEF group, očekávejte maximální profesionalitu a zároveň flexibilitu. Vše esteticky sladíme a zkoordinujeme k Vaší maximální spokojenosti.


Partnerem společností STEF group s.r.o. je  firma BLACK S.C. Součástí aktivit společnosti STEF group je rovněž zastoupení BLACK_S.C. na území ČR. Nabízíme Vám distribuce širokého sortimentů rybářských potřeb pod ochrannou značkou "SHARK", a také velké množství automobilových a ručních nářadí pod ochrannou značkou "BLACK".
Velký výběr a bezkonkurenční ceny od samého výrobce.

STEF group - Profesionální přístup a vždy kvalitně odvedená realizace.

 
 
Tel. č.: +420 773 129 598 Liberec | +48 725 398 446 Warszawa
e-mail : info@stefgroup.cz
Copyright © 2013 STEF group   |   Designed by STEF group s.r.o.
Privacy Policy  |    Terms of Use